Menu
Your Cart

Garanti & İade Koşulları

EsarpTakilari.com olarak müşterilerimizin kanunlardan doğan haklarını korumayı ve satış sonrası memnuniyeti en öncelikli kurallarımız arasında tutmaktayız. Satın aldığınız ürünlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, üretim ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.


Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.


Temel kural olarak aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 14 gün içerisinde  faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade edebilirsiniz. 


* İade ürünlerinizi mutlaka iade sebebinizi bildiren bir not eki ve faturanız ile gönderiniz. 


** İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri iade faturası kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.


Değişim

Bizden kaynaklı bir hata veya sorun olması durumunda değişim yapılacak ürün Aras kargo ile karşı ödemeli olarak bize gönderilmelidir. Bu durumda hem iade hem de eğer yeni ürün talep edilmişse ürünün tekrar gönderimindeki kargo ücretleri bize ait olmaktadır.


Hatasız bir ürünü değiştirmek yada iade etmek isterseniz iade kargo bedelini alıcı öder.